(re)STARTAS: Simonas Stankevičius- futbolininkas, tapęs IT specialistu: „jaučiuosi savame kelyje”

(re)STARTAS: Simonas Stankevičius- futbolininkas, tapęs IT specialistu: „jaučiuosi savame kelyje”

(re)STARTAS: Simonas Stankevičius- futbolininkas, tapęs IT specialistu: „jaučiuosi savame kelyje” 1200 1200 Active Youth Association

Paskutiniame tinklalaidės „(re)STARTAS“ epizode Tomas Lukaševičius kalbasi su buvusiu profesionaliu futbolininku Simonu Stankevičiumi, persikvalifikavusiu ir tapusiu IT specialistu. Buvęs futbolininkas pasakoja apie savo užsispyrimą prioritetinių veiklų išsigryninimui ir jų suderinimą. Tinklalaidėje svečias aptaria, ką jam davė išėjimas iš komforto zonos ir studijos bei darbas IT srityje. 

Nori sužinoti, kaip iš futbolo žvaigždės tapti IT profesionalu? Klausyk Youtube, Spotify arba Itunes!

Šiuo metu neturi darbo, nesimokai ir norėtum dirbti IT? Ne tik klausyk podkasto, bet ir registruokis į nemokamus IT kursus su Turing School: t.ly/COgh

Daugiau informacijos apie EDIBO projektą rasi čia: https://digitalbootcamps.eu/ 

IT kursai ir tinklalaidė yra projekto „EDIBO“ dalis.

Projektą finansuoja Islandijos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų, jaunimui skirtas fondas.

Projektą įgyvendina: VšĮ „Integracijos centras”.

Projekto informaciniai partneriai: asociacija „Aktyvus jaunimas”.

 

Let us be frank, we use cookies 🍪 for site analytics & to display relevant ads. If you continue browsing this site we will assume that you are OK 👍 with it.
Privacy policy
GAUK NAUJIENAS
X