(re)STARTAS: nauja tinklalaidė apie persikvalifikavimą ir darbą IT

(re)startas

(re)STARTAS: nauja tinklalaidė apie persikvalifikavimą ir darbą IT

(re)STARTAS: nauja tinklalaidė apie persikvalifikavimą ir darbą IT 1200 1200 Active Youth

(re)STARTAS: nauja tinklalaidė apie persikvalifikavimą ir darbą IT sektoriuje!

Karantino laikotarpis sudrebino daugelio profesijų pastovumo ir saugumo įvaizdį. Tuo tarpu IT sektorius išsiskyrė kaip vienas lengviausiai prisitaikančių prie pasikeitusių sąlygų. Čia darbuotojai tęsė darbą iš namų, o sektoriaus klientai ir toliau sėkmingai vartojo paslaugas. Gal ir jūs pasvarstėte, kad įgyti programuotojo ar kitą IT sektoriuje paklausią specialybę būtų ne pro šalį?

Apie tai, kaip veikia IT sektorius ir kokių specialistų ieško darbdaviai bei kaip patys esame pasirengę priimti gyvenimo pokyčius pirmame (re)STARTO epizode kalbame su „Fortis media“ vadovu – Justinu Bėdžiumi ir psichologe-psichoterapeute Rosita Pipiriene.

Podkasto klausyk Youtube ir Spotify platformose.

Tinklalaidė (re)STARTAS yra projekto „EDIBO“ dalis. Projektą finansuoja Islandijos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų jaunimui skirtas fondas.

Projektą įgyvendina: VšĮ „Integracijos centras“
Projekto informaciniai partneriai: asociacija „Aktyvus jaunimas“
Podkastą veda: Tomas Lukaševičius
Epizodo pašnekovai: Justinas Bėdžius ir Rosita Pipirienė
Garso inžinierius: Tomas Lukaševičius
Iliustracijos autorius: Tomas Karneckis

Active Youth

Organisation with a mission: to create opportunities for youth and sustainable positive impact in the way we treat our planet, health, vulnerable people & online community.

All stories by : Active Youth

    Let us be frank, we use cookies 🍪 for site analytics and to display relevant ads. If you continue browsing this site we will assume that you are OK 👍 with it.
    Privacy policy
    GET NEWS
    X