Mus pasveikino Prezidentė!

simtmecio iniciatyva

Mus pasveikino Prezidentė!

Mus pasveikino Prezidentė! 1876 1290 Gedas Kondrackis

Asociacijos komanda dalyvavo iškilmingoje ceremonijoje prezidentūroje, kurios metu “100 metų – 100 miestų” buvo apdovanota kaip viena geriausių Lietuvos šimtmečio iniciatyvų! Akcijoje “Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai” jų buvo užregistruota virš 1500! Džiaugiamės įvertinimu ir kviečiame prisijungti, nes mūsų iniciatyva tęsis visus metus.

100 metų – 100 miestų

Tai iniciatyva kurios metu asociacija „Aktyvus jaunimas“ paslėps šimtą lobių su istorijomis ir faktais apie Lietuvą, taip pat lietuviška atributika. Ši akcija nėra tik informacijos apie šalį skleidimas – lobių paieška leis įsitraukti į interaktyvų žaidimą, skatinantį paslėpti ir surasti lobius, dalintis įspūdžiais bei nuotraukomis juos suradus ir, jei pasiseks, laimėti prizus. Vienas iš jų – kelionė į Lietuvą.

Daugiau informacijos apie akciją “Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai”: https://www.lrp.lt/lt/spaudos-centras/pranesimai-spaudai/simtasis-valstybes-gimtadienis-nuaidejo-linksmai-ir-isradingai/29548/ 

Gedas Kondrackis

A for-purpose entrepreneur bent on bringing 21st century tools and techniques to the NGO world.

All stories by : Gedas Kondrackis

    Let us be frank, we use cookies 🍪 for site analytics and to display relevant ads. If you continue browsing this site we will assume that you are OK 👍 with it.
    Privacy policy
    GET NEWS
    X