100 metų nepriklausomai Lietuvai
100 miestų pasaulyje

Ką sugalvojome?

Tikriausiai ne paslaptis, jog šiais metais Lietuva švenčia savo šimtmetį

Todėl šiuos metus nusprendėme paminėti dalindamiesi žinia apie mūsų šalį su pasauliu! Visus metus slėpsime lietuviškus lobius įvairiuose pasaulio miestuose: Vilnius, Los Andželas, Roma, Tegucigalpa – tai tik keletas iš 100 miestų, kuriuose galėsite rasti šį tą iš Lietuvos.

Nori tapti lobių ieškotoju? Mes irgi! Visgi šį kartą reikės šiek tiek pakeliauti. Nuo labai arti iki tolokai. Taigi, tiesiog žvilgtelk į lobių žemėlapį (spausk mygtuką žemiau) ir apsispręsk nuo kur pradėti. Čia pateikiame ne tik tikslias slaptaviečių koordinates, bet ir patarimus, kaip jas pamatyti ir/ar prie jų prieiti.

Lobiuose slepiasi lietuviška atributika, bei įvairūs faktai ir istorijos apie Lietuvą, kurios bus įdomios net ir tau. Susidomėjai? Puiku. Kiekvieno suradusio lobį dar lauks ir mūsų įsteigti prizai. Norint laimėti, tereikia pasidalinti nuotrauka su radiniu (žr. “Radau vieną iš paslėptų lobių”).

  1. Keliauji? Puiku! Pasitikrink, ar lobis dar nėra paslėptas tame mieste (mygtukas žemiau);
  2. Ten nėra lobio? Susisiek su mumis;
  3. Susitarkim, kur atsiimsi lobį;
  4. Paslėpk jį, pasidaryk nuotrauką ir pasižymėk tikslias koordinates;
  5. Atsiųsk informaciją mums;
  6. Sek naujienas šiame puslapyje ar mūsų socialiniuose tinkluose ir lauk, kol tavasis lobis bus surastas.

Sveikiname! Ar gi ne džiugu rasti kažką lietuviško toli nuo Lietuvos? Bet kam džiaugtis vienam? Pasidalink nuotrauka su mumis, draugais ir pasauliu Facebook ar Instagram tinkle. Arba tiesiog atsiųk ją mums ir mes tai padarysime už tave. Nepamiršk pridėti #100years100cities žymos.

2018 pabaigoje išrinksime du laiminguosius, kuriuos apdovanosime rėmėjų įsteigtais prizais. Dalyvauja kiekvienas atsiuntęs surasto lobio nuotrauką. Kaip sekasi kitiems? Pasižiūrėk galerijoje (mygtukas žemiau).

Laimėtojus išrinksime burtu keliu 2019 m. sausio 2 d. 12:00. Juos paskelbsime mūsų Facebook ir Instagram puslapiuose, bei šitame tinklapyje. Taipogi, pasistengsime su jais susisiekti tiesiogiai (telefonu ar e-paštu). Jūsų laukia: rėmėjų įsteigti prizai (apie kuriuos vėliau) ir metinė narystė mūsų Jaunimo klube (nemokami renginiai Europoje ir kt.).

Galerija

88

Paslėpta*

*Lobius slėpsime ir jų ieškoti kviesime per visus 2018 metus.

22

Rasta lobių

Kur?

paslėpti lobiai ir kaip juos surasti

Susirašykime

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė

Apie mus spaudoje

Rėmėjai

Gavome: geriamojo vandens „Žalia giria“ (0,25l) – 100 vnt.

Gavome: 14 rašiklių, 20 apyrankių, 20 iškilių lipdukų, 10 medinių skirtukų.