Įstok i Jaunimo klubą
ir džiaukis privalumais visus metus.

Ar teko dalyvauti Erasmus+ projekte?

Pirmenybė

visiškai nemokamai vykti į jaunimo projektus Europoje ir už jos ribų

Galimybė organizuoti

ir dalyvauti įvairiuose iniciatyvose ir veiklose Lietuvoje

Galimybė išmokti

rašyti (jaunimo) projektus Europos Sąjungos / Erasmus+ finansavimui gauti

Nemokamas dalyvavimas

kituose asociacijos “Aktyvus jaunimas” organizuojamuose renginiuose ir vakarėliuose

Priėjimas

prie visų asociacijos sukurtų resursų/metodų neformaliam ugdymui, įvairiem mokymams ir užsiėmimams

Pasiūlymai praktikai

ir darbui turizmo, pabėgėlių integracijos bei kitose srityse

Įstok į Jaunimo klubą

Dabar “Jaunimo Klubo” narių metinis mokestis tik 75 EUR. Surinkti pinigai bus skiriami kilniam asociacijos tikslui – visiškai apmokėti nepasiturinčių/našlaičių (socialiai pažeidžiamų grupių) dalyvavimą panašiose veiklose ateityje.

Akimirkos

Ieva Sakalauskaitė apie „Jaunimo Klubą“

Prieš beveik ketverius metus atradau programą Erasmus+ ir pirmą kartą išvykau į Prancūziją. Tai buvo gyvenimą keičianti patirtis! Nuo to laiko dalyvavau daugybėje projektų, ėmiau daug keliauti, aplankiau virš 30 šalių, pažinau tūkstančius skirtingų žmonių bei tapau tikra neformalaus ugdymo eksperte. 2016-aisias metais įstojau į Aktyvaus jaunimo klubą ir, neilgai trukus, man buvo pasiūlyta prisijungti prie komandos. Taigi, turiu mylimus kolegas, puikią darbo vietą, daug laisvės kurti ir, svarbiausia, darau tai, ką sugebu, kas patinka ir kas keičia jaunų (ir ne tik!) žmonių gyvenimus. Kiekviena diena yra visiškai kitokia! Skamba puikiai? Įspėju – ši pozityvumo ir aktyvaus bei atsakingo gyvenimo banga yra užkrečiama. Kviečiu prisijungti!

Ieva Facebook'e

Greta Kunickytė apie „Jaunimo Klubą“

Į pirmą Erasmus+ projektą Slovakijoje išvažiavau dar būdama 15-os. Jau tada susižavėjau galimybe pažinti skirtingas kultūras ir augti tuo pačiu metu. Vėliau prisijungiau prie Aktyvaus Jaunimo klubo, kuris suteikė galimybę daug dažniau dalyvauti projektuose. Taip pat čia radau skelbimą, jog ieškomas savanoris. Norėjau daugiau sužinoti apie Erasmus+, būtent todėl parašiau Aktyviam jaunimui, nuvažiavau į pokalbį ir mane priėmė! Ir viskas! Nuo to laiko kiekvieną dieną džiaugiuosi turėdama galimybę būti puikios komandos dalimi ir padėti jauniems žmonėms patirti daugybę nuotykių dalyvaujant projektuose. Ar tu taip pat esi pasiryžęs įgyti naujų žinių ir neįkainojamos patirties? Puiku! Ši vieta kaip tik tau, tad kviečiu prisijungti!

Greta Facebook'e

iš asociacijos “Aktyvus jaunimas” projektų, renginių bei mainų

Susisiekite su mumis

Atsakysime maksimaliai greitai (na, nebent savaitgalis)

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas (privaloma)

Jūsų žinutė

X