Projektai

Socialiniai eksperimentai, kurie pakeis tavo požiūrį

Šie socialiniai video eksperimentai yra tam, kad iškeltume aukščiau klausimą. Kodėl mes kitaip žiūrime į mažumas?

Kokias turime nuostatas, ir ar galime jas pakeisti? O jei pastatytumėte save į jų (buvusių kalinių, striptizo šokėjų, priklausomybę turinčių) vaidmenį? Jei bandytumėte gyvenimo situacijas ir sprendimus priimti jų akimis?

Būtent čia mes ir naudojames “role play” žaidimo principu, ir nesurežisuotos akimirkos padeda atskleisti tikrąjį dalyvių požiūrį ir suvokimą ties stigmatizuotomis grupemis.

Tačiau eksperimente dalyvauja ne tik filmavimui atrinkti savanoriai, bet ir asmenys iš mažumų, tai šansas jiems papasakoti savo istorijas, atskleisti tikruosiuos sunkumus, ir laužyti stereotipus. Tai padaryti be abejo jiems lengva nebus, bet tikimes, kad dalyvavimas šiame projekte jiems suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, jie pasijaus suprasti ir išgirsti, ir netgi užmegs naujus ryšius ir draugystę su kitais projekto dalyviais.

Buvęs kalinys garsiai

Šiame epizode pažinsite buvusio kalinio – Igno Simonaičio – istorijos blyksnį, apipintą dviejų individų, šiuo atvėju atstovaujančių visuomenės nuomonę, apsuptyje.

Nori daugiau naujienų?

   Let us be frank, we use cookies 🍪 for site analytics and to display relevant ads. If you continue browsing this site we will assume that you are OK 👍 with it.
   Privacy policy
   GAUK NAUJIENAS
   X