Europos solidarumo korpuso projektas

Socialinį pokytį pradedame čia.

Internete.

Europos solidarumo korpuso projektas

Socialinį pokytį pradedame čia.

Internete.

Idėja

Ar kada nors jautėtės teisiamas už tai, ką pasakėte, ar tai, kaip apsirengėte? Ar prisimenate tą staiga užplūstantį nesaugumo ir gėdos jausmą? Kai kurie žmonės gyvena su tuo kiekvieną dieną.

Eurostato 2019 metų duomenimis daugiau nei penktadalis europiečių patiria skurdo ar socialinės atskirties riziką. Lietuvoje šis skaičius dar didesnis – siekia net 26 % arba daugiau nei ketvirtadalį piliečių. Pažeidžiamiausios visuomenės grupės –  jaunimas, vaikai, neįgalieji, bedarbiai ir trečiųjų šalių piliečiai. Taip pat vieniši tėvai, daugiavaikės šeimos ir tautinės mažumos. Europoje diskriminacijos mažinimas, dėl kurios rizikoje atsidūrusiems žmonėms yra sunkiau rasti darbą, gyvenamąjį būstą ir užsitikrinti socialines teises, matomas kaip vienas iš socialinės atskirties ir skurdo prevencijos būdų.

Mes tikime, kad požiūrio keitimas ir pozityvaus turinio dalijimasis yra vienas iš žingsnių siekiant didinti visuomenės toleranciją įvairovei ir socialinę integraciją.

Savo projektu suteiksime taip reikalingas galimybes marginalizuojamoms vietos bendruomenėms papasakoti savo istoriją pačioms.

Kokiu turiniu dalinsimes su jumis?

Renginiais mokykloje

Diena su organizacija

Socialiniais eksperiementais

Išgirsk tikras žmonių istorijas
iš viso pasaulio.

Kalėjime praleidau ketverius metus, vėliau išvykau į reabilitaciją. Manau, kad jauni žmonės nusižengia įstatymams dėl dviejų priežasčių: narkotikų ir probleminių santykių šeimoje. Išėjus iš kalėjimo rasti darbą ir tapti gerbiamu visuomenės piliečiu yra sunku. Šiandien dirbu elektriku, tačiau nuolat jaučiu klientų ir kolegų nepasitikėjimą“,

Long, Vietnamas

Partneriai

Nori daugiau naujienų?

   Let us be frank, we use cookies 🍪 for site analytics and to display relevant ads. If you continue browsing this site we will assume that you are OK 👍 with it.
   Privacy policy
   GAUK NAUJIENAS
   X