InteraktyvÅ«s infografikai – verslumo ugdymo ateitis? 💡

InteraktyvÅ«s infografikai – verslumo ugdymo ateitis? 💡

InteraktyvÅ«s infografikai – verslumo ugdymo ateitis? 💡 1900 978 Greta Kunickytė

Organizacijos iš penkių Europos šalių sujungė jėgas ir pradėjo įgyvendinti projektą „INFOGRAFIA”. Projektas tęsis 24 mėnesius ir bus orientuotas į jaunimo verslumo kompetencijas. Per ateinančius dvejus metus projekto komanda sukurs ir išbandys visiškai naujo tipo verslumo mokymus, pateikdama inovatyvių bei interaktyvių infografikų rinkinį.

Pasak Oksfordo anglų kalbos žodyno, infografikas (arba informacijos grafika) yra „vaizdinis informacijos ar duomenų vaizdavimas“. Infografiko sąvoką taip pat galima paaiškinti kaip vaizdų, diagramų, grafinių elementų ir minimalaus teksto rinkinį, kuris supaprastina įvairių temų apžvalgas. Naudoti infografikus patariama, kai norimą informaciją sunku paaiškinti greitai.

Pagrindinė infografiko nauda neginčijama, tačiau projekto „INFOGRAFIA“ komanda nusprendė pasigilinti kur kas giliau ir sukurti mokymosi metodologiją, pasitelkiant infografikus. Tam bus naudojami QR kodai ir kitos, inovatyvios mokymosi priemonės.  Projekto metu sukurtuose infografikuose galėsite nuskanuoti QR kodus savo mobiliuose telefonuose ir išvysti naują mokymosi turinį. Pavyzdžiui, atsidursite skaitmeniniame pabėgimo kambaryje arba atrasite mokomąjį vaizdo įrašą ar mokymosi priemonę „WebQuest“. Jaunimas mėgsta įdomų mokymąsi, pagrįstą įvairiais iššūkiais, todėl interaktyvūs infografikai yra puiki švietimo priemonė.

Projektą kartu įgyvendina organizacijos iš 5 šalių: Airijos, Čekijos, Graikijos, Vokietijos ir Lietuvos. Projekto komanda sukurs 15 interaktyvių infografikų, mokymo programą jaunimo darbuotojams ir visiems atvirą bei virtualų mokymosi kursą.

Dalyvaujančių organizacijų kontaktai

Active Youth (Lietuva),  AKLUB (Čekija), FIPL (Airija), K.A.NE.  (Graikija), Jubuk  (Vokietija)

Greta Kunickytė

Social Media Manager and Project Coordinator at Active youth

All stories by : Greta Kunickytė

    Let us be frank, we use cookies 🍪 for site analytics and to display relevant ads. If you continue browsing this site we will assume that you are OK 👍 with it.
    Privacy policy
    GET NEWS
    X